Litheli / УМБ Litheli Power Bank SE 20000 mAh, 45 W, 4А, Fast Charge U20BY09-0U000
Артикул: U20BY09
Нет в наличии
1 930
  • Наложенный платеж
    При получении товара в отделениях служб доставки.
  • Visa/Mastercard
  • Безналичный для юридических лиц
  • Новая Почта
    на отделение или курьером (1-3 дня) по Украине.
  • от 1 года на продукцию Armory Ukraine
  • Обмен/возврат товара надлежащего качества в течение 14 дней.
У Вас есть вопросы?
Напишите нам, мы всегда на связи!
Описание про УМБ Litheli Power Bank SE 20000 mAh, 45 W, 4А, Fast Charge U20BY09-0U000
Опис УМБ Litheli Power Bank 20000 mAh, 45 W, 4А, Fast Charge: Якщо ви шукаєте універсальний Power Bank для заряджання техніки в дорозі, на дачі або в майстерні — Litheli SE пропонує інноваційний функціонал, що покриває всі потреби у повсякденному житті! Мультиформатний пристрій з однаковою ефективністю заповнює заряд дрібних гаджетів та живить енергоємні електроінструменти серії Litheli U20. Пристрій з Li-ion акумулятором має високу вихідну потужність — до 45 Вт через порт USB-C. Завдяки підтримці технології Fast Charge, батарея гарантує швидке заряджання, щоб ваша техніка працювала безперервно! 2-в-1: батарея та Power Bank нового покоління Litheli SE — це повноцінний елемент екосистеми інструментів Litheli U20. Його можна використовувати як акумуляторну батарею для роботи фірмової техніки, наприклад, повітродувки або тримера, а в інші моменти — як класичний Power Bank для заряджання смартфона, ноутбука, дрона та інших гаджетів. Ємність 20000 мАгод (74 Вт·год) забезпечує тривалу автономність: до 5 заряджань смартфона, майже повного заряджання ноутбука або кількох годин роботи садового інструменту. Водночас акумулятор заряджається через універсальний двонапрямний порт USB-C. Надійність та стиль в одному корпусі Матеріал корпусу Litheli SE — зміцнений ABS-пластик, стійкий до ударів, механічних пошкоджень та забруднення. Мінімалістичний дизайн ергономічної форми підвищує зручність використання та носіння. Інтелектуальна система BMS гарантує 8-ступеневий захист від перегрівання, перенапруги, короткого замикання та інших ризиків. До того ж батарея зберігає працездатність у великому діапазоні температур — від 5 до 45°C. Характеристики: мультиформатний Power Bank з функцією швидкого заряджання; ємність – 20000 мАгод (74 Вт·год); вихідна потужність – 45 Вт; напруга – 20 В; сила струму – 4 А; кількість портів – 1 х USB-C; діапазон робочих температур – 5-45°C; плата BMS для 8-ступеневого захисту від перегрівання, перевантаження, перенапруги, короткого замикання; матеріал корпусу – ABS-пластик; розміри – 127.5 x 81.9 x 39.5 мм; вага – 510 г.
Характеристики
  • Бренд:Litheli
  • Вес, г:510 г
  • Материал:Пластик
  • Размер:127.5 x 81.9 x 39.5 мм
  • Тип товара:Повербанки та зарядні станції
  • Тип:Повербанки
  • Гарантия:12 місяців
  • Мощность:45 Вт
  • Ємність елемента живлення:20000 мАг
  • Зарядка через USB:USB-C